Magnetic Slots
Magnetic Slots

Cazinoul online care atrage câștigurile mari în România

Magnetic Slots Casino

Top Slots

Gates of Olympus

Gates of Olympus

Razor Shark

Razor Shark

Joker Stoker

Joker Stoker

Book of Dead

Book of Dead

Sweet Bonanza

Sweet Bonanza

Big Bass Bonanza

Big Bass Bonanza

Buffalo King

Buffalo King

Mega Moolah

Mega Moolah

StarBurst

StarBurst

Dead or Alive

Dead or Alive

Wolf Gold

Wolf Gold

Legacy of Dead

Legacy of Dead

Crash & Instant

Aviator

Aviator

Big Bass Crash

Big Bass Crash

JetX

JetX

Ballonix

Ballonix

Lucky Jet

Lucky Jet

Piggy Tap

Piggy Tap

Penalty Shoot Out

Penalty Shoot Out

Aviatrix

Aviatrix

Chicken Road

Chicken Road

Balloon

Balloon

F777 Fighters

F777 Fighters

Aviamasters

Aviamasters

Live

American Roulette

American Roulette

Sweet Bonanza Candyland

Sweet Bonanza Candyland

Ice Fishing

Ice Fishing

Infinite Blackjack

Infinite Blackjack

Crazy Time

Crazy Time

Monopoly Live

Monopoly Live

Magnetic Slots informații esențiale

Magnetic Slots este un brand modern de jocuri de noroc online lansat în 2025, cu un portofoliu de peste 6.000 de jocuri, masă live, pariuri sportive și promoții recurente pentru jucătorii din România. Platforma operează exclusiv în EUR, pune accent pe plăți rapide, bonusuri clare și campanii cu turnee zilnice și sezoniere. Site-ul funcționează ca Progressive Web App, astfel că experiența pe mobil este la fel de fluidă ca pe desktop, cu aceleași funcții de cont, plăți și bonus de bun venit.

CompanieMagneticSlots Casino (brand online de cazinou și pariuri sportive)
Dată lansare2025
Disponibilitate pariuriPariuri sportive pre-meci și live, plus pariuri pe turnee și promoții speciale
Sporturi populare pentru pariereFotbal, tenis, baschet, sporturi americane, sporturi virtuale
LimbiRomână și alte limbi internaționale, în funcție de regiune
ProduseCazinou online, cazinou live, jocuri instant, jackpoturi, turnee, pariuri sportive
MonedeEUR
Metode de platăVisa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Skrill, Neteller, Paysafecard, Transfer bancar, Cryptocurrency
BonusPachet de bun venit cazinou până la €2,500 + 250 rotiri gratuite și pachet de bun venit pentru pariuri sportive până la €450
Depunere minimăDepunere standard de la €20, cu prag minim de €15 pentru pachetul de bun venit cazinou
AsistențăSuport clienți 24/7 prin chat live și e-mail, cu timp de răspuns la e-mail de până la 24 de ore

Înregistrare Magnetic Slots

Procesul de înregistrare pe Magnetic Slots este rapid și intuitiv. Tipurile de cont acceptate, datele exacte cerute la creare și regulile KYC sunt Neprecizat. Completarea formularului, confirmarea datelor și acceptarea termenilor sunt pașii standard înainte de activarea contului.

În câteva minute poți crea un cont și îl poți pregăti pentru verificare KYC, astfel încât să te bucuri de jocuri și plăți în siguranță.

  1. Accesează site-ul oficial și apasă butonul pentru creare cont.
  2. Completează formularul cu adresa de e-mail și o parolă sigură.
  3. Alege moneda contului și confirmă că ai peste 18 ani.
  4. Acceptă termenii și condițiile, apoi finalizează înregistrarea prin confirmare.
  5. Verifică identitatea în secțiunea de profil, încărcând documentele solicitate.

Procesul de login este simplu: introdu adresa de e-mail și parola setate la înregistrare în formularul de autentificare, confirmă accesul și, dacă este activat, finalizează verificarea prin codul de securitate suplimentar.

Magnetic Slots Bonusuri

Pachet Bun-Venit Casino

Până La €2,500 + 250 Rotiri Gratuite

Bonus Depunere 1

Până La €1,500 + 150 Rotiri Gratuite

Bonus Depunere 2

55% Până La €500 + 100 Rotiri Gratuite

Bonus Depunere 3

100% Până La €500

Bonus Highroller

50% Până La €500

Cashback Săptămânal

Până La 25% Cashback

Bonusuri și promoții la Magnetic Slots

Oferta de bonusuri și promoții la acest casino online include un generos welcome bonus de până la €2.500 și 250 de rotiri gratuite, pachete de bun venit separate pentru casino și pariuri sportive, bonusuri de reload, promoții Highroller, cashback săptămânal, rakeback, turnee zilnice și campanii Drops & Wins. Jucătorii activi pot profita constant de recompense, inclusiv premii în bani, free spins și promoții sezoniere.

Tip bonusValoareCondiții de rulaj
Casino Welcome PackagePână la €2.500 + 250 Free Spins, depunere minimă €15Bonus x40, valabil 7 zile, miză maximă €5
1st deposit Casino WelcomePână la €1.500 + 150 Free SpinsBonus x40, câștig maxim din bonus 10x, câștig maxim din Free Spins €50
2nd deposit Casino Welcome55% până la €500 + 100 Free SpinsBonus x40, bonus valabil 7 zile
3rd deposit Casino Welcome100% până la €500Bonus x40, bonus valabil 7 zile
Highroller Bonus50% până la €500, cod promoțional 50HIGHBonus x40, depunere minimă €300
Sunday Reload25% până la €100, cod promoțional RELDAYx5 rulaj, valabil 7 zile
Weekly Cashback CasinoPână la 25% cashbackCondiții de rulaj specifice promoției active
Rakeback CasinoPână la 18%Condiții de rulaj stabilite de promoția curentă
Rookie Rumble TournamentFond de premii zilnic €2.500Reguli specifice turneului, pe baza punctelor de leaderboard
August Spin Wave100.000 Free SpinsCerințe de rulaj și jocuri eligibile stabilite în promoție
Daily Bronze TournamentFond de premii €2.500Reguli de turneu, puncte acumulate pe jocuri eligibile
Spinoleague 2026Fond de premii €12.000.000Regulament de turneu și perioade de calificare dedicate
BGaming DropsFond de premii €1.000.000Condiții stabilite de promoția BGaming și casino
Drops & WinsFond de premii €25.000.000Cerințe de promoție ale providerului și ale casino-ului
Live TournamentFond de premii €10.000Reguli de turneu pentru jocuri Live Casino eligibile
Sportsbook Welcome PackagePână la €450 pe primele 3 depozite, minim €20Bonus x5, valabil 14 zile
1st deposit Sportsbook Welcome100% până la €100Bonus x5 pe pariuri combo cu min. 3 evenimente, cotă minimă 1.40
2nd deposit Sportsbook Welcome75% până la €150Bonus x5, pariuri acumulator cu cel puțin 3 selecții
3rd deposit Sportsbook Welcome50% până la €200Bonus x5, bonusuri și câștiguri expiră după 14 zile
Weekly Sports Cashback6%–10% până la €5.000, pe niveluri Bronze–PlatinumCashback x1, valabil 7 zile

Jocuri la Magnetic Slots – lobby, categorii și furnizori

Lobby-ul de jocuri Magnetic Slots reunește peste 6.000 de titluri care acoperă toate gusturile: slots moderne și clasice, jocuri de masă precum ruletă, blackjack și baccarat, live casino cu dealeri reali, jocuri instant, crash games și numeroase jocuri cu jackpot. Portofoliul este susținut de furnizori cunoscuți, precum Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming, Play'n GO, Evolution, Yggdrasil, Amusnet, Novomatic, Red Tiger, BGaming și mulți alții.

  • Slots online, clasice, Megaways, Book și Drops & Wins
  • Jocuri de masă: ruletă, blackjack, baccarat și poker
  • Live casino cu ruletă live, blackjack live și game shows
  • Jocuri cu jackpot, Hold & Win și premii speciale
  • Instant win, crash games și carduri răzuibile digitale
  • Secțiune de pariuri sportive cu cote pe ligi internaționale

Sloturi

Secțiunea de sloturi de la Magnetic Slots reunește mii de jocuri video, clasice, Megaways, Hold & Win și jackpot, furnizate de studiouri consacrate precum Pragmatic Play, Play'n GO, NetEnt sau Microgaming. Vei găsi teme variate, de la mitologie la aventuri vestice, runde bonus cu multiplicatori, rotiri gratuite, niveluri diferite de volatilitate și câștiguri potențiale considerabile.

  • Gates of Olympus - slot video cu temă mitologică, multiplicatori random și runde free spins.
  • Aztec Magic - slot clasic aztec, simboluri Wild, rotiri gratuite și câștiguri în lanț.
  • Aztec Magic Deluxe - versiune extinsă cu linii suplimentare, Wilduri extinse și runde bonus.
  • Johnny Cash - slot cu temă western, simboluri speciale, free spins și volatilitate medie.
  • Platinum Lightning Deluxe - slot cu temă antică, multiplicatori, scattere și șanse crescute de jackpot fix.

Jocuri de masă

Secțiunea de jocuri de masă de la Magnetic Slots adună clasicele preferate ale oricărui casino: rulete, blackjack și baccarat digitale, furnizate de dezvoltatori cunoscuți la nivel internațional. Variantele disponibile acoperă ritmuri diferite de joc și limite variate de miză, astfel încât fiecare jucător își poate găsi ușor stilul.

  • Roulette europeană – roată cu un singur zero, miză flexibilă, detalii furnizor neprecizate.
  • Roulette clasică – interfață digitală simplă, opțiuni miză interioară și exterioară, furnizor Nemenționat.
  • Blackjack clasic – joc RNG cu reguli standard, pariuri multiple pe mână, furnizor Nemenționat.
  • Blackjack multi-hand – permite mai multe mâini simultan, potrivit pentru strategii variate, furnizor Nemenționat.
  • Baccarat standard – ritm rapid, pariuri pe jucător, bancă sau egalitate, furnizor Nemenționat.
  • Baccarat fără comision – structură de plată ajustată, reguli apropiate de variantele clasice, furnizor Nemenționat.

Jocuri live Magnetic Slots

Secțiunea de jocuri live oferă mese transmise în timp real de la furnizori consacrați precum Evolution și Pragmatic Play Live, cu streaming video de înaltă calitate și interacțiune directă cu crupieri profesioniști. Limitele de miză variază de la sume accesibile la pariuri mari, însă valorile exacte nu sunt specificate. Atmosfera de studio este apropiată de un cazinou clasic, cu ritm dinamic și decor elegant.

  • Roulette Live – ruletă europeană cu crupieri reali și pariuri dinamice.
  • Blackjack Live – mese rapide, mai multe poziții de joc și opțiuni de pariere.
  • Baccarat Live – runde scurte, miză pe jucător, bancă sau egalitate.
  • Poker Live – variante populare de poker de cazinou cu mize flexibile.
  • Bonanza Live – joc de tip show live, cu multiplicatori și runde speciale.

Mobile Gaming pe Magnetic Slots

Platforma Magnetic Slots funcționează direct în browserul mobil, fără instalare de software suplimentar, printr-un Progressive Web App care se adaugă ușor pe ecranul principal. Site-ul este optimizat pentru telefoane și tablete cu Android și iOS, cu meniuri clare, încărcare rapidă și controale touch precise pentru slots și celelalte jocuri. Poți accesa contul, efectua payments și urmări promoțiile din aplicația web, fie că folosești Chrome, Safari sau alte browsere moderne.

Depozite și retrageri la Magnetic Slots

Depozitele și retragerile sunt procesate în EUR, cu limite clare și fără comisioane din partea cazinoului. Poți încărca rapid contul cu carduri Visa și Mastercard, portofele electronice, soluții precum Apple Pay și Google Pay, Paysafecard, transfer bancar sau criptomonede, iar câștigurile se retrag prin aceleași canale acceptate. Viteza de procesare depinde de metoda aleasă, iar regulile de KYC și verificare a identității se aplică înainte de aprobarea retragerilor.

Metodă de platăDepunere Min/MaxRetragere Min/Max
Visa€20 / €15.000€50 / €15.000
Mastercard€20 / €15.000€50 / €15.000
Apple Pay€20 / €15.000-
Google Pay€20 / €15.000-
Skrill€20 / €15.000€50 / €15.000
Neteller€20 / €15.000€50 / €15.000
Paysafecard€20 / €15.000-
Transfer bancar€20 / €15.000€50 / €15.000
Cryptocurrency€20 / €15.000€50 / €15.000

Securitate și licențe la Magnetic Slots

Pe acest casino tratăm securitatea jucătorilor ca pe o prioritate absolută. Site-ul folosește criptare SSL cu protocol TLS 1.3 pentru a proteja parolele, datele personale și tranzacțiile financiare. Jocurile provin de la furnizori consacrați și sunt bazate pe RNG certificat, pentru a susține reguli corecte de joc și rezultate aleatorii. Verificarea KYC și politica AML sunt active, iar respectarea GDPR este confirmată. Detalii despre organismul de licențiere, numărul licenței și audituri externe: „Nespecificat”.

Serviciul de asistență pentru clienți

Suportul pentru clienți la MagneticSlots Casino este disponibil nonstop, 24/7, prin chat live și e-mail, oferind ajutor rapid pentru orice întrebare legată de cont, plăți, bonusuri sau verificare KYC. Timpul de răspuns pe e-mail este, de regulă, de până la 24 de ore, în timp ce chatul live oferă soluții mult mai rapide. Limba principală de suport nu este specificată, la fel și existența unui număr de telefon sau a unei secțiuni FAQ dedicate, însă echipa de asistență urmărește să ofere răspunsuri clare și corecte pentru fiecare solicitare.

De ce să alegi Magnetic Slots

Magnetic Slots este o alegere sigură pentru jucătorii din România datorită selecției vaste de jocuri, pachetelor de bonusuri clare, plăților rapide cu metode moderne, inclusiv criptomonede, și aplicației web optimizate pentru mobil. Protecția datelor este asigurată prin criptare avansată și proceduri KYC, iar suportul clienți 24/7 prin live chat și email oferă ajutor rapid în orice moment.

Magnetic Slots FAQ — Întrebări ale utilizatorilor

Cum retrag câștigurile la Magnetic Slots?

Pentru retragere, conectează-te la cont, deschide secțiunea Wallet sau Cashier, selectează Withdrawal, alege de preferat aceeași metodă folosită la depunere, introdu o sumă de minimum 50 €, finalizează KYC dacă este necesar și trimite cererea. Procesarea cazinoului poate dura până la trei zile lucrătoare.

Cum mă autentific în contul meu Magnetic Slots?

Accesează site-ul oficial, apasă pe butonul de login, introdu adresa de e-mail și parola setată la înregistrare, apoi confirmă. Dacă ai uitat parola, folosește opțiunea de resetare de pe aceeași pagină și urmează instrucțiunile primite pe e-mail pentru a crea o parolă nouă în siguranță.

Cum activez welcome bonus la Magnetic Slots?

După crearea contului, fă o primă depunere de cel puțin 15 € în secțiunea Cashier. Nu introduce niciun promo code, deoarece pachetul Casino Welcome Package se acordă automat. Verifică în secțiunea Bonuses că oferta este activă și respectă cerința de rulaj x40 în perioada indicată.

Ce trebuie să fac pentru a-mi verifica contul?

Pentru verificare, este necesar să finalizezi procedura KYC prin încărcarea documentelor solicitate în profil sau în Cashier: copie act de identitate valabil, eventual dovadă de adresă și, uneori, dovada metodei de plată. Aprobare poate dura aproximativ 48 de ore, în funcție de volumul de solicitări.

Până la €2,500 bonus + 250 rotiri gratuite